مشاوره مهاجرتی | مشاوره حقوقی | مشاوره کیفری | موسسه دادپیشگان

ویزای کانادا

تحصیل در کانادا

از معتبرترین دانشگاه‌های دنیا مدرک بگیرید تا درهای جدیدی را به سوی آینده خود باز کنید.

مهاجرت به کانادا

با بررسی روش‌های مختلف مهاجرتی، هدف خود را تبدیل به واقعیت کنید.

اکسپرس اینتری

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌های کارشناسی سیستم جدید جذب مهاجر به کانادا را دنبال کنید.

ویزای توریستی

اقوام و دوستانتان را بازدید کرده و کانادا و فرصت‌های آن را کشف کنید.

pic01

تحصیل در مدارس کانادا

فرصت تحصیل در بهترین سیستم آموزشی دنیا را به فرزندانتان بدهید.

مهاجرت تجاری به کانادا

سرمایه‌گذاری، کارآفرینی و خود اشتغالی در یکی از آزادترین و پایدارترین اقتصادهای دنیا بهره‌مند شوید.

ویزای استرالیا

تحصیل در استرالیا

از معتبرترین دانشگاه‌های دنیا مدرک بگیرید تا درهای جدیدی را به سوی آینده خود باز کنید.

مهاجرت به استرالیا

با بررسی روش‌های مختلف مهاجرتی، هدف خود را تبدیل به واقعیت کنید.

pic01

مهاجرت کاری

با درخواست ویزای کار و پذیرش اشتغال شما توسط کار فرما ، مهاجرت نمایید

ویزای توریستی

اقوام و دوستانتان را بازدید کرده و کانادا و فرصت‌های آن را کشف کنید.

pic01

تحصیل در مدارس استرالیا

فرصت تحصیل در بهترین سیستم آموزشی دنیا را به فرزندانتان بدهید.

مهاجرت تجاری به استرالیا

سرمایه‌گذاری، کارآفرینی و خود اشتغالی در یکی از آزادترین و پایدارترین اقتصادهای دنیا بهره‌مند شوید.

آخرین مقالات سایت

خدمات حقوقی و کیفری

مشاوره حقوقی

با بهترین وکیل در موضوع مربوطه مشاوره بگیرید. امکان رزرو وقت مشاوره حقوقی بصورت تلفنی و حضوری

مشاوره کیفری

وکیل متخصص را با توجه به تخصص ، سابقه ، جنسیت ، موقعیت جغرافیایی و حق الوکاله جستجو و انتخاب کنید

تنظیم اوراق قضایی

دادخواست، شکوائیه و لایحه را با وکیل مربوطه و بصورت تخصصی تنظیم و ارجاع دهید. با قیمت ثابت اقدام نمایید

pic022

ارزیابی و بررسی پرونده

پرونده و نیاز حقوقی خود را ارسال و منتظر دریافت پیشنهادهای کاری و مالی از طرف وکلا باشید

ویزای کار آفریقای جنوبی

visit south africa signآفریقای جنوبی یکی از قدرتمند ترین کشورهای قاره ی آفریقا برای جذب سرمایه است و اقتصاد روبه رشدی را دارا ست به طوری که بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکایی در این کشور سرمایه گذاری کرده اند.برای اطلاع از شرایط ویزای کار آفریقای جنوبی این مقاله را مطالعه کنید. 

آفریقای جنوبی

در قاره ی آفریقا ،آفریقای جنوبی بزرگترین اقتصاد این قاره ی پهناور را دارا است و سهم زیادی از تولید ناخالص این قاره را به خود اختصاص داده است .

با وجود مشکلات اقتصادی که در کل جهان بوجود آمده اقتصاد آفریقای جنوبی در حال رشد و توسعه است و این شرایط بخوبی در بخش مال این کشور نمایان است .با وجود این زمینه های مناسبی هم برای شرکت های محلی و هم شرکت های بین المللی از جمله شرکت های انگلیسی و آمریکایی فراهم آمده تا مشتاق به سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی بشوند و در نتیجه همین امر باعث افزایش نیاز به نیروی کار در آفریقای جنوبی شده است.موسسه ی حقوقی مهاجرتی دادپیشگان در این مقاله قصد دارد شما را با ویزای کار آفریقای جنوبی آشنا سازد.

اخذ ویزای کار آفریقای جنوبی:

شما میتوانید برای اطلاع دقیق و صحیح و همین طور تمامی مدارک مورد نیاز به سایت سفارت آفریقای جنوبی مراجعه کنید و اطلاعات خود را کامل کنید اما موسسه حقوقی مهاجرتی دادپیشگان در ادامه ی مقاله اطلاعاتی را در اختیار شما قرار خواهد داد.

در ابتدای مسیر اخذ ویزای کار آفریقای جنوبی شما باید یک کارفرما در آفریقای جنوبی بیابید که شما را در آفریقای جنوبی دعوت به همکاری کند قابل ذکر است بدون وجود کارفرما اخذ ویزای کار غیر ممکن است.

مدارک مورد نیاز برای ویزای کار آفریقای جنوبی:

شما برای درخواست ویزای کار آفریقای جنوبی بسته به شرایط کاری که دارید و کشوری که در آن اقامت دارید باید مدارم متفاوتی را ارسال کنبد اما موسسه ی حقوقی مهاجرتی دادپیشگان مدارکی که در اکثر موارد ثابت هست را بیان میکند:

 • پاسپورتی که حداقل 6 ماه از اعتبار آن باقی مانده است.
 • فرم درخواست و پرداخت تمام هزینه های آن
 • دو عکس در ابعاد 4*6(پاسپورتی)
 • اثبات هدف بازدید(همان دعوت نامه ی کارفرما)
 • گزارش سلامت و عدم سوء پیشینه
 • مدارکی که اثبات کند شما میتوانید هزینه ی سفر خود را تامین کنید و نیازی به حمایت دولت ندارید و یا اینکه کارفرمایی که شما را به آن کشور دعوت کرده برای تامین نیاز مالی شما تعهد داده باشد.

شرایط صدور ویزای کار آفریقای جنوبی:

در ابتدای مسیر درخواست ویزای کار آفریقای جنوبی شما باید یک کار در آفریقای جنوبی پیدا کرده باشید و در هنگام ارسال مدارک خود قرارداد ها و تعهد های فرد نسبت به کاری که میخواهد در آفریقای جنوبی انجام دهد را ارسال کند حتی برای اینکه سفارت توجیه شود شما ،شما باید یک نامه مبنی بر اینکه کارفرمای شما در آفریقای جنوبی نمیتواند از نیروی کار محلی استفاده کند و شما را به استخدام خود درآورده را در اختیار داشته باشید تا به سفارت ارائه دهید.در این مورد کافرما باید شما را حمایت کند.

طبق نظرات کارشناسان موسسه ی حقوقی مهاجرتی دادپیشگان شما باید در تمام زمینه ها با کارفرمای خود در آفریقای جنوبی به توافق رسیده باشید چه از لحاظ پوشش مالی برای شما و چه از لحاظ اینکه شما را در دریافت ویزای کار آفریقای جنوبی کمک کند البته برای پرداخت هزینه های سفر شما باید خودتان هم بتوانید از پس هزینه های سفر خود برایید و پول شما پوشش برخی هزینه های شخصیتان را بدهد.

• ویزای عمومی کار آفریقای جنوبی:

ویزای عمومی کار آفریقای جنوبی یکی از ویزا های مرسوم در آفریقای جنوبی میباشد.در این نوع میزا شما ابتدا به استخدام یک شرکت در آفریقای جنوبی درمی آیید این در شرایطی است که شرکتی که قصد دارد شما را استخدام کند باید به دولت آفریقای جنوبی اثبات کند که این نیروی کار را نمیتواند از نیروی کار محلی بیابد و پس از تبلیغ در روزنامه های محلی و پیدا نشدن آن فرد با آن شرایط میتواند از نیروی کار بین المللی استفاده کند همچنین قابل ذکر است که برای جذب این نیروی کار ابتدا مدارک تحصیلی و مدارک شغلی او بررسی خواهد شد و پس از تایید میتواند برای ویزای کار آفریقای جنوبی اقدام کند.

 • ویزای فوری کار آفریقای جنوبی:

در برخی شرایط فرد متقاضی کار یا مهارت بسیار خاصی را قادر به انجام میباشد در این شرایط دولت آفریقای جنوبی آن فرد را به عنوان فردی که دارای شرایط استثنایی است به کشور خود دعوت میکند.

متقاضی باید مدرکی ارائه دهد که توانایی انجام این کار خاص را را دارد و به یک کارفرما معرفی شود و در این شرایط است که کارفرما با اجازه ی دولت یک دعوت نامه برای او ارسال میکند و کارهای ویزای کاری آفریقای جنوبی او را انجام میدهد و یک ویزا با اعتبار 5 سال برای او صادر میشود که براحتی بعد 5 سال میتواند شهروندی آفریقای جنوبی را دریافت کند.

نوعی دیگر از ویزای کار وجود دارد که شرایط آن با دو مورد بالا متفاوت است به طوری که فرد میتواند 3 الی 6 ماه در کشور آفریقای جنوبی بماند و در آنجا شغلی مربوط به رشته ی تحصیلی خود پیدا کند و در این صورت میتواند ویزای خود را تمدید کند.

کارشناسان موسسه ی حقوقی مهاجرتی دادپیشگان این را یاد آور خواهند شد که شما میتوانید بعد از گذشت 5 سال در آفریقای جنوبی میتوانید درخواست تابعیت این کشور را بدهید و پاسپورت آفریقای جنوبی را کسب کنید .

مدارک لازم برای اخذ اقامت دائم از طریق ویزای کار آفریقای جنوبی:

 • مدارک شناسایی متقاضی و در صورت ازدواج کردن مدارک همسر او
 • پاسپورت متقاضی
 • ارائه ی مدارک تحصیلی به صورت کامل
 • رزومه و سابقه ی کاری فرد که در آفریقای جنوبی انجام داده
 • مدرک عدم سوء پیشینه در آفریقای جنوبی
 • گردش یک ماه اخیر حساب

زبان کشور آفریقای جنوبی انگلیسی میباشد و شما برای پیدا کردن کار باید به این تسلط داشته باشید طبق اطلاعاتی که مشاورین موسسه ی حقوقی مهاجرتی دادپیشگان بدست آورده اند مشاغل زیر از بهترین مشاغل برای اخذ ویزای کار آفریقای جنوبی میباشد:

مشاغل مدیریتی-طراحی و توسعه ی وب-شبکه و نرم افزار-مشاغل مهندسی-پرستاری و پزشکی-مشاغل آموزشی

جمع بندی:آفریقای جنوبی در حال حاضر قدرتمند ترین اقتصاد را در میان کشور های آفریقایی دارد به طوری که بسیاری از کشورهای آمریکایی و انگلیسی در زمینه ی بیزینس و اقتصادی در آن سرمایه گذاری میکنند این کشور در چند سال اخیر رشد اقتصادی قابل توجهی داشته است شما میتوانید با پیدا کردن یک کارفرما در این کشور و ارسال مدارک خود به او نظر او را جلب کنید و در صورتی که رزومه و مدارک شما قوی باشد کارفرما شما را دعوت به همکاری در آفریقای جنوبی میکند و کارهای اخذ ویزای کار شما را انجام خواهد داد برای اطلاع بیشتر از انواع ویزای کار در سایر کشورها با کارشناسان موسسه ی حقوقی مهاجرتی دادپیشگان تحت نظر وکیل مهاجرت مجموعه دکتر علی باغانی در ارتباط باشید.      

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 • شعبه اصلی : تهران ، میدان فاطمی ، خیابان جویبار ، کوچه میرهادی شرقی ، پلاک 10 ، واحد 6
 • 021-88926279 || 021-88923854
 • info@dadpisheganco.com
 • فلکه دوم صادقيه ، بلوار آيت الله کاشانی ، نرسيده به خيابان مهران ، پلاک 91 ، طبقه 5 ، واحد 15
 • 021-44033678 || 021-44969468
 • info@dadpisheganco.com
 • ميرداماد ، ميدان مادر ، خيابان شاه نظری ، برج ناهيد ، طبقه 16 ، واحد 2
 • 021-22250617 || 021-22251140
 • info@dadpisheganco.com