مشاوره مهاجرتی | مشاوره حقوقی | مشاوره کیفری | موسسه دادپیشگان

ویزای کانادا

تحصیل در کانادا

از معتبرترین دانشگاه‌های دنیا مدرک بگیرید تا درهای جدیدی را به سوی آینده خود باز کنید.

مهاجرت به کانادا

با بررسی روش‌های مختلف مهاجرتی، هدف خود را تبدیل به واقعیت کنید.

اکسپرس اینتری

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌های کارشناسی سیستم جدید جذب مهاجر به کانادا را دنبال کنید.

ویزای توریستی

اقوام و دوستانتان را بازدید کرده و کانادا و فرصت‌های آن را کشف کنید.

pic01

تحصیل در مدارس کانادا

فرصت تحصیل در بهترین سیستم آموزشی دنیا را به فرزندانتان بدهید.

مهاجرت تجاری به کانادا

سرمایه‌گذاری، کارآفرینی و خود اشتغالی در یکی از آزادترین و پایدارترین اقتصادهای دنیا بهره‌مند شوید.

ویزای استرالیا

تحصیل در استرالیا

از معتبرترین دانشگاه‌های دنیا مدرک بگیرید تا درهای جدیدی را به سوی آینده خود باز کنید.

مهاجرت به استرالیا

با بررسی روش‌های مختلف مهاجرتی، هدف خود را تبدیل به واقعیت کنید.

pic01

مهاجرت کاری

با درخواست ویزای کار و پذیرش اشتغال شما توسط کار فرما ، مهاجرت نمایید

ویزای توریستی

اقوام و دوستانتان را بازدید کرده و کانادا و فرصت‌های آن را کشف کنید.

pic01

تحصیل در مدارس استرالیا

فرصت تحصیل در بهترین سیستم آموزشی دنیا را به فرزندانتان بدهید.

مهاجرت تجاری به استرالیا

سرمایه‌گذاری، کارآفرینی و خود اشتغالی در یکی از آزادترین و پایدارترین اقتصادهای دنیا بهره‌مند شوید.

آخرین مقالات سایت

خدمات حقوقی و کیفری

مشاوره حقوقی

با بهترین وکیل در موضوع مربوطه مشاوره بگیرید. امکان رزرو وقت مشاوره حقوقی بصورت تلفنی و حضوری

مشاوره کیفری

وکیل متخصص را با توجه به تخصص ، سابقه ، جنسیت ، موقعیت جغرافیایی و حق الوکاله جستجو و انتخاب کنید

تنظیم اوراق قضایی

دادخواست، شکوائیه و لایحه را با وکیل مربوطه و بصورت تخصصی تنظیم و ارجاع دهید. با قیمت ثابت اقدام نمایید

pic022

ارزیابی و بررسی پرونده

پرونده و نیاز حقوقی خود را ارسال و منتظر دریافت پیشنهادهای کاری و مالی از طرف وکلا باشید

تفریحاتی که در کانادا می توانید انجام دهید

در کانادا گزینه های تفریحی بسیاری وجود دارد مشکل این جا است که باید تصمیم بگیرید کدام کار را انجام ندهید. سرزمین ها و آب های وسیع این سرزمین و آب و هوای متنوع آن فرصت های غنی برای ورزش ها و تفریحات مختلف در هوای آزاد را به وجود آورده است. تنوع فرهنگی کانادا نیز جشن هایی از سنت های عمومی دنیای جدید و قدیمی را به همراه دارد.

 

 niagara

در این مقاله که به کوشش مشاوران موسسه حقوقی مهاجرتی دادپیشگان تحت نظارت دکتر علی باغانی وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه تنظیم شده است به برخی از بهترین تفریحات کانادا می پردازیم.

ورزش ها

خود این کشور به خودی خود یک مکان ورزشی بزرگ در هوای آزاد است موارد زیر تنها نمونه هایی از میان سیل عظیم امکانات هستند که به شما معرفی می کنیم.

کمپینگ

محبوب ترین تفریح کانادایی ها برای فضای آزاد چادر زدن به همراه سایر تفریحات در هوای آزاد است.در این فضاها امکانات مدرنی همچون دوش آب گرم و لوازم برقی در اختیار شما قرارداده شده است.پارک های ملی و ایالتی این امکانات را به شکل ساده تری دارند اما در مکان هایی پر جذابیت نزدیک دریاچه ها و رودخانه ها جای گرفته و برای چادر زدن میان مسیرهای پیاده روی مناسب هستند.

کوه نوردی

اگر می خواهید به کوه نوردی بروید بهترین فرصت ها در رشته کوههای ساحلی در بریتیش کلمبیا یا کوه های راکی در انتظار شما هستند. 

کانو سواری و کلک سواری

کانوسواری در رودخانه ها و دریاچه ها را امتحان کنید. کانوهای از جنس درخت سدار جای خود را به مواد مدرن مانند فایبر گلاس، آلومینیوم یا پلاستیک سفت شده داده اند. کانو از قایق پارویی متفاوت است. برای کانو سواری به مهارت های قابل توجه و دقت نیاز است. مبتدیان باید از یک برکه آرام کانو سواری را شروع کنند. برای گشت و گذارهای طولانی بهتر است با دو یا سه کانو و با یک گروه سفر کنید. اگر می خواهید به کلک سواری در تند آب ها بروید در رودخانه تاپسون در بریتیش کلمبیا به یک گروه بپیوندید.

ماهی گیری

فراوانی ماهی و تنوع آن در کانادا در انواع ماهی های آب های عمیق برای دوست داران این ورزش بهشتی مهیا کرده است. ماهی تن ، گور ماهی ، ماهی خاردار ، ماهی شمشیری و سالمون اقیانوس آرام در سواحل بریتیش کلمبیا فراوان هستند. در دریاچه ها و رودخانه های متعدد این کشور که از یک ساحل تا ساحل دیگر می درخشند، ماهی قزل آلا در انواع مختلف ، ماهی سفید، اردک ماهی و ماهی خاردار وجود دارند.

تماشای پرندگان 

اغلب پارک ها بهشتی برای تماشای پرندگان هستند ، بویژه منطقه حفاظت شده Point Pelee ( اونتاریو ) و پارک های ملی کبک و Yoho در کوه های راکی.

اسب سواری

اسب سواری در غرب و Prairies ورزش بسیار محبوبی است، زیرا در اینجا مبتدیان می توانند در یک مزرعه دام پروری تکنیک های لازم را تمرین کنند. 

گلف و تنیس

گلف و تنیس در مکان هایی دور از شهرهای بزرگ و در تفریح گاه های روستایی همچون Montebelio , La Malbaie  در کبک ، اطراف خلیج خورجیان و دریاچه های Muskoko در اونتاریو یا بیرون از ویکتوریا در جزیره ونکوور لذت بخش هستند. به طور کلی به شما توصیه میشود در صورت همراه داشتن کارت عضویت کلوپ گلف کشور خود به یک کلوپ گلف خصوصی بروید.

ورزش های آبی

حتی اگر دور از دریا باشید تجهیزات ورزش های آبی درجه یک هستند.طرف داران قایق سواری و موج سواری شرایط ایده آلی را در خلیج جورجیان اونتاریو ، اطراف هزاره جزیره یا در کانال Rideaa و دریاچه های کوچکتر Laurentians و eastern Towships در کبک خواهید یافت. قایق سواری از ونکوور تا خلیج Horseshoe در بریتیش کلمبیا بی نظیر است. شنا نیز محدود به دریاچه ها و رودخانه ها و پارک ها می شود اما در آب های گرم اقیانوس آرام و به ویژه در ساحل غربی جزیره ونکوور آرامش بیشتری خواهید داشت. زیرا این سواحل موج های بزرگ برای موج سواری را دارند. در طرف دیگر این کشور ، تنها آب های ساحل شمالی جزیره پرنس ادوارد برای این ورزش ها مناسب هستند. یکی از جاذبه های ساحل نوواسکوشیا در جنوب هالیفکس، شیرجه برای یافتن گنج های پنهان میان 2000 کشتی غرق شده است.

ورزش های زمستانی 

کانادایی ها برای آنکه خود را با برف و سرمای ماه های زمستانی تطبیق دهند طیف متنوعی از ورزش های هوای آزاد را برای خود دست و پا کرده اند. در این میان اسکیت روی یخ یک نمونه محبوب ملی است و پیست های مخصوص آن در شهر وجود دارد. اما این ورزش در خارج از شهرها و روی دریاچه ها ، رودخانه ها و کانال های یخ زده لذت دیگری دارد. یک ورزش محبوب که از اسکاتلند به اینجا آمده سنگ سره است. ماهی گیری یخی به سبک مردم Inuit را نیز از میان یک حفره در دریاچه یخی امتحان کنید. در اطراف دریاچه امرالد ، بانف ، لوییس و جاسپر در کوه های راکی ، اسکی در سطح جهانی بازی می شود. تفریح گاه های Luarention در کبک در اسکی در شب به همراه چراغ قوه تخصص دارند. افراد غیر اسکی باز می توانند میان پیاده روی با کفش برفی ، لوژ سواری و سورتمه سواری با سگ انتخاب کنند.

مشاورین موسسه حقوقی مهاجرتی دادیشگان تحت نظر دکتر علی باغانی وکیل مهاجرت و مدرس دانشگاه میتوانند شما را برای اخذ ویزای توریستی کانادا و اخذ اقامت کانادا از راه های مختلف همچون سرمایه گذاری، تحصیل در کانادا ، اکسپرس اینتری و چندین روش دیگر با توجه به شرایط شما بهترین اطلاعات را در اختیار شما قرار دهند لازم به دکر است کلیه خدمات مشاوره ای تلفنی و حضوری رایگان صورت می پذیرد. با ما تماس بگیرید.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

  • شعبه اصلی : تهران ، میدان فاطمی ، خیابان جویبار ، کوچه میرهادی شرقی ، پلاک 10 ، واحد 6
  • 021-88926279 || 021-88923854
  • info@dadpisheganco.com
  • فلکه دوم صادقيه ، بلوار آيت الله کاشانی ، نرسيده به خيابان مهران ، پلاک 91 ، طبقه 5 ، واحد 15
  • 021-44033678 || 021-44969468
  • info@dadpisheganco.com
  • ميرداماد ، ميدان مادر ، خيابان شاه نظری ، برج ناهيد ، طبقه 16 ، واحد 2
  • 021-22250617 || 021-22251140
  • info@dadpisheganco.com